Školská 550/44 ,
013 13 Rajecké Teplice, Slovakia.

Tel.: +421 915 888 685
E-mail: libica@energyin.sk

Fyzikálna úprava vody

Fyzikálna úprava vody

– bez externého zdroja napájania

– bez obsluhy

– bez prevádzkových nákladov

– bez chémie


 BlueLine

   

BlueLine Antibacterial – zariadenie odporúčame použiť na úpravu pitnej vody. Okrem redukcie vodného kameňa a korózie má antibakteriálny účinok. Postriebrené elektródy znižujú výskyt baktérií v potrubí. Prítomnosť striebra vo vode okrem antibakteriálneho účinku podporuje fungovanie žliaz s vnútorným vylučovaním a stimuluje imunitný systém. IPS Kalyxx  zbavuje vodu pachov, zlepšuje jej chuť a predlžuje čerstvosť. Tiež zvyšuje pH vody a tým sa stáva zásaditou. Je vhodná na dlhodobé pitie. BlueLine má certifikát bezpečnosti použitia postriebrených elektród pre pitnú vodu od Úradu verejného zdravotníctva SR. Využitie: domácnosti, verejné budovy, reštaurácie, hotely, výrobné a spracovateľské závody atď.

RedLine

    

RedLine – zariadenie je určené na úpravu teplej úžitkovej vody v domácnostiach, verejných budovách, reštauráciách, penziónoch, hoteloch, výrobných a spracovateľských podnikoch. Spoľahlivo funguje v odovzdávacích staniciach tepla, pri ochrane výmenníkov a chladiacich zariadení. Zabezpečuje tiež ochranu kotlov, bojlerov a prietokových ohrievačov. Návratnosť investície je cca 9 mesiacov, pretože len za 1 rok sa na výhrevnej špirále bojlera usadí 6-12mm vodného kameňa, ktorý vedie teplo až 300x horšie ako kovová výhrevná špirála.

GreenLine

ips_gl_web   

GreenLine – zariadenie je vhodné pre závlahové systémy. Chráni potrubie, trysky a súvisiace komponenty závlah. Upravená voda má výskumom potvrdený účinok na rýchlejšiu klíčivosť a podporu rastu rastlín. Takisto pozitívne vplýva na bunkový metabolizmus a trávenie hospodárskych zvierat.

IPS INDUSTRY

_vyr_52ips_industry_2018      

IPS INDUSTRY – pre priemyselné použitie. Zariadenie je vhodné v každej prevádzke, ktorá využíva tečúcu vodu: výrobné a spracovateľské závody, umývacie linky, penzióny, reštaurácie, hotely, práčovne, kaderníctva, čistiarne, pivovary, plavárne atď. Spoľahlivo chráni výmenníky v odovzdávacích staniciach tepla, vodovodné systémy, kotle a chladiace zariadenia. Znižuje náklady na odstávky, servisné zásahy, čistenia a predčasné výmeny súčiastok aj celých zariadení.

Wash Ball

      

Wash Ball – dokonalá ochrana pred vodným kameňom.

  • chráni výhrevné teleso a bubon práčky
  • predlžuje životnosť práčky a jej funkčnosť
  • zvyšuje účinok prania – rozpustnosť organických škvŕn a nečistôt
  • zachováva farby a kvalitu bielizne
  • šetrí náklady na chemické zmäkčovače
  • znižuje spotrebu pracích prostriedkov o 30% – prospešné pre alergikov
  • je vhodná pre každú práčku, bielizeň, prací program a teplotu
  • má vlastný zdroj energie a nevyžaduje žiadnu údržbu
  • spoľahlivá pri neobmedzenom používaní – min. 10 rokov
  • stačí vložiť do bubna práčky

Poznáte dôvod, prečo ešte nemáte nainštalované zariadenie na úpravu tvrdej vody ?